Dealers

Onze producten worden verkocht in verschillende landen.

Als u een klant bent, neem dan contact op met één van de distributeurs.

Land Bedrijf Website Email
DOMESTIC
the Netherlands FysOptima www.fysoptima.nl Mr. Peter Griffioen peter.griffioen@fysoptima.nl
the Netherlands Embedded Fitness www.embeddedfitness.nl Mrs. Carla Scholten info@embeddedfitness.nl
INTERNATIONAL
Austria Theramove www.theramove.at Mr. Guy Caelen info@theramove.at
Belgium TENDIM/Voet First Aid bvba www.tendim.be Mr. Bert Peeters info@tendim.be
Bulgaria Brain Electronics Ltd. Mr. Radoslav Shterev rado.shterev@gmail.com
China Beijing Ucomfort Technologies Co. Ltd.
www.ucomfort.cc Mr. Yiheng Du
Ucomfort@163.com
Cyprus Eduthera Solutions www.eduthera-solutions.com Mr. Anastasios Chortis a.chortis@eduthera-solutions.com
Cyprus Accutech LTD www.accutech.com.cy Mr. Pantelis Aslanidis p.aslanidis@accutech.com.cy
Denmark Intramedic A/S www.intramedic.dk Mr. Martin Evart me@intramedica.dk
Egypt MEDINEEDS www.medi-needs.co Mr. Hazem Moharram hazem.moharram@medi-needs.com
Finland KUNTOVÄLINE OY www.kuntovaline.fi  Mr. Vesa Väänänen info@kuntovaline.fi
Germany Pedalo (Holz-Hoerz GmbH) www.pedalo.de Mr. Martin Moser info@pedalo.de
Greece Eduthera Solutions www.eduthera-solutions.com Mr. Anastasios Chortis a.chortis@eduthera-solutions.com
Hong Kong HealthLink Holdings LTD www.healthlinkholdings.com Mr. Chris Cheung chris@healthlinkholdings.com
India Volant Technologies www.volantindia.com Mr. Vinay Verma vinay@volantindia.com
Iran Afzar Darman Parseh Mr. Mohammad Jalaie m_jalaie@yahoo.com 
Israel Avancemed Ltd. www.advancemed.co.il  Mr. Itzhak Friedman advancmd@inter.net.il
Lithuania Medlinkas UAB www.medlinkas.lt Mrs. Daina Visockiene daina.visockiene@medlink.lt
Malaysia = pending =
Saudi-Arabia Care Techniques Mr. Shehab Mahmoud plan.med@gmail.com
Slovenia SEMOS d.o.o. www.semos.si Mr. Samo Savinc info@semsor.si
South-Africa HITECH THERAPY www.httherapy.co.za Mrs. Anwen Pretorius anwen@httherapy.co.za
South-Korea A-MI Industry Co./Dr. MED www.a-mi.co.kr  Mr. Harris (YS Shin) drmedkorea@gmail.com
Sweden Scanergo AB www.scanergo.se Mr. Bo Tindemark bo@scanergo.se
Sweden BackApp Sweden www.backapp.se Mr. Mike Wilson mike@backapp.se
Turkey Avancemed Ltd. www.advancemed.co.il  Mr. Itzhak Friedman advancmd@inter.net.il
Thailand Smart Medical Science and Technology Co., Ltd. Mrs. Ratchanok Sirichokswa ratchanok@smartmed.co.th
USA MTS360 www.mts360usa.com Mr. Arkadie Ribansky arkadie@mts360usa.com

 

Wij zijn ook op zoek naar nieuwe dealers in andere landen. Als uw land niet hierboven te vinden is, maar u bent wel geïnteresseerd in dealerschap, stuurt u ons dan een e-mail door het contactformulier in te vullen en we zullen zo snel mogelijk contact met u opnemen.